Při osobním odběru sleva 500,- až 1000,-Kč. Platí pouze na vířivé vany.

Opravná sada na folie k vířivkám a bazénům - MAX

Kód: 462
Akce Novinka Tip Předsezonní sleva
9 hodnocení
649 Kč –31 %
Opravná sada na folie k vířivkám a bazénům - MAX
649 Kč –31 % 449 Kč
Skladem

Opravná sada na folie k vířivkám a bazénům. Tato sada je největší a nejucelenější na českém trhu. Sada obsahuje 15+ kusů různých folií které se nejčastěji používají u nafukovacích vířivek a foliových bazénů včetně samolepící záplaty, 2 x transparentní a nespočet dalších záplat různých rozměrů , tloušťky a barev  folií . Sada obsahuje speciální lepidlo 30 ml v tubě včetně aplikační tyčinky .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravná sada na folie k vířivkám a bazénům.

Tato sada je největší a nejucelenější na českém trhu.

Sada obsahuje 15+ kusů různých folií které se nejčastěji používají u nafukovacích vířivek a foliových bazénů včetně samolepící záplaty, 2 x transparentní a nespočet dalších záplat různých rozměrů , tloušťky a barev  folií . Sada obsahuje speciální lepidlo 30 ml v tubě včetně aplikační tyčinky .

Folie jsou v různých rozměrech do 10x16 cm , síla folie od 0,25 do 1,5 mm.

Víc barevných provedení folií v sadě ( sv.modrá, šedá, stříbrná , kostka., transparentní, samolepící..... )

Lepidlo 30 ml v tubě včetně aplikační tyčinky . Možno lepit i pod vodou.

Návod k použití:

Odmastěte, očistěte a osušte lepený povrch. Vyberte nejvhodnější folii z přiložených .Upravte přiloženou fólii do kulatého tvaru, 1 - 2 cm většího než dírka/trhlina. Naneste tenkou vrstvu lepidla na oba povrchy, nechte schnout cca 5 - 10 minut a pevně stlačte dohromady po dobu několika vteřin. Pokud máte dirku ve sváru ohybu nebo jiném nerovném místě tak doporučujeme dát přes první záplatu druhou větší s dostatkem lepidla.

Nafukovací předměty: Čekejte nejméně 6 hodin (při +20°C), než předmět opět nafouknete.

Lepení a opravy pod vodou: připravte si záplatu o správné velikosti - raději větší. Naneste lepidlo na záplatu. Ihned ponořte do vody a přiložte na poškozené místo (např. roztrženou bazénovou fólii). Nechejte minimálně 1 hodinu bez namáhání. HOTOVO!

Rozsah použití.
Lepidlo vhodné k lepení:
Měkkého PVC/ Vinylu:
nafukovací lodě, postele, bazénky, pláště do dešte z PVC, stanová tkanina, fólie, závěsy do koupelen, atd.

Upozornění:
Nepoužívejte při teplotě pod +10°C. Není vhodné pro polyethylenové (PE) fólie. Nežádoucí kapky okamžitě odstraňte . Uchovávejte na suchém a chladném místě. Minimální skladovatelnost je 24 měsíců.

Upozornění:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Při nadýchání zabezpečte dostatečný přísun vzduchu. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Při požití nevyvolávejte zvracení a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

 

Foto sady je ilustrativní .