Při osobním odběru sleva 500,- až 1000,-Kč. Platí pouze na vířivé vany.

inSPAration 9oz - Hawaiian Sunset 265ml

Kód: 117104
Akce Tip Výprodej
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem

AROMATERAPIE INSPARATION SPA & BATH inSPAration Spa & Bath Hawaiian Sunset 265 ml Aromaterapie pro vířivky a vany inSPAration Spa & Bath Hawaiian Sunset Odpočívat ve vířivce nebo horké lázni je velmi příjemné a zdraví prospěšné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AROMATERAPIE INSPARATION SPA & BATH inSPAration Spa & Bath Hawaiian Sunset 265 ml

Aromaterapie pro vířivky a vany inSPAration Spa & Bath Hawaiian Sunset Odpočívat ve vířivce nebo horké lázni je velmi příjemné a zdraví prospěšné. Je dokázáno, že aromaterapie všeobecně zmírňuje nejrůznější obtíže, jako úzkost, vyčerpání nebo stres. Díky tekutým vonným esencím kalifornské společnosti inSPAration si můžete dopřát také blahodárnou procedurou pro celé vaše tělo, duši a mysl. Tato směs vitamínů, minerálů a výtažků Aloe Vera, která uvolní vaše tělo po náročném dni a navíc zanechá pokožku jemnou a hydratovanou.

Vonné esence inSPAration neobsahují alkohol ani olej a byly testovány předními výrobci vířivek. Jsou šetrné k akrylátovým povrchům i veškerým technologiím, nezanáší filtr, nepění ani nemají vliv na chemickou rovnováhu vody. Aromaterapie inSPAration jsou ve vodě rozpustné a postupně z ní beze stopy vyprchají. Obsah lahvičky 265 ml Dávkování 2 víčka na 1m3 vody