Při osobním odběru sleva 500,- až 1000,-Kč. Platí pouze na vířivé vany.

inSPAration 9oz - Cucumber Melon 265ml

Kód: 117102
Akce Tip Výprodej
2 hodnocení
199 Kč
Skladem

AROMATERAPIE INSPARATION SPA & BATH inSPAration Spa & Bath Cucumber Melon 265 ml

Aromaterapie pro vířivky a vany inSPAration Spa & Bath Cucumber Melon Relaxovat ve vířivce nebo horké lázni je příjemné a zároveň zdraví prospěšné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AROMATERAPIE INSPARATION SPA & BATH inSPAration Spa & Bath Cucumber Melon 265 ml

Aromaterapie pro vířivky a vany inSPAration Spa & Bath Cucumber Melon Relaxovat ve vířivce nebo horké lázni je příjemné a zároveň zdraví prospěšné. Díky aromaterapii kalifornské firmy inSPAration se stane také voňavou a blahodárnou procedurou pro vaše tělo, duši a mysl. Přinášíme vám tekutou aromatickou směs vitamínů a minerálů s vůní okurky a melounu, která uvolní vaše tělo po náročném dni a navíc zanechá pokožku jemnou a hydratovanou.

Tekuté esence inSPAration byly speciálně navrženy pro použití ve vířivkách, neobsahují alkohol ani olej a byly otestovány předními výrobci vířivek. Bylo prokázáno, že jsou šetrné k akrylátovým povrchům i veškerým technologiím, nezanáší filtr, nepění ani nemají vliv na chemickou rovnováhu vody. Vonné esence inSPAration jsou ve vodě rozpustné a postupně z ní beze stopy vyprchají. Obsah lahvičky 265 ml Dávkování 2 víčka na 1m3 vody